Samoloty (Disney) [DVD]

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Galapagos
  • Waga: 0.1 kg
  • Dostępność: termin realizacji 3-5 dni
  • 29,00 zł


Tytuł oryginalny: Planes

Wydanie: DVD

O NIEBO WYŻEJ NIŻ AUTA

Kiedy jesteś w chmurach, przygoda nie ma granic!

Przekonaj się, jak w świecie "Aut" radzą sobie samoloty i obejrzyj nową, pełną żartów i zaskakujących zwrotów akcji komedię Disneya. Dzięki "Samolotom" wzbijesz się w przestworza i przeżyjesz odlotową przygodę pośród chmur!

Dusty to mały samolot rolniczy o wielkim sercu, który na co dzień zajmuje się opylaniem pól, ale marzy o wzięciu udziału w największym wyścigu powietrznym wszech czasów. Dusty ma tylko dwa problemy: nie jest zbyt szybkim modelem i... cierpi na lęk wysokości. Dzielny samolocik zostanie wystawiony na ciężką próbę, ale z pomocą przyjaciół uda mu się znaleźć odwagę oraz inspirację, by pokonać przeciwności losu i wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Samoloty na Blu-ray, uzupełnione o ekskluzywne materiały dodatkowe, to podnosząca na duchu opowieść Disneya o odwadze i przyjaźni, która zachwyci całą twoją rodzinę!

Kategoria: animowany, familijny
Czas trwania: 90 min.
Obsada: w wersji polskiej głosów użyczyli m.in.:
Maciej Musiał, Jakub Szydłowski, Weronika Rosati, Cezary Morawski, Olaf Lubaszenko, Anna Dereszowska, Łukasz Lewandowski, Janusz R. Nowicki, Janusz Wituch, Grzegorz Pawlak, Jan Kulczycki, Tomasz Zimoch, Marcin Bosak, Jacek Król, Julia Kołakowska, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Kwiecień, Jacek Lenartowicz, Jarosław Domin
Reżyseria: Klay Hall
Scenariusz: Jeffrey M. Howard
Muzyka: Mark Mancina
Rok produkcji: 2013
Data premiery: 16.12.2013
Dźwięk: DOLBY DIGITAL 5.1, DOLBY DIGITAL 2.0
Wersja językowa: angielska, polska - dubbing, niemiecka
Napisy: polskie, angielskie
Format obrazu: 16:9